Rudze

Nasze główne zakłady produkcyjne, wraz z miejscem przygotowywania i cięcia blach, znajdują się na Rudzach. Nasze produkty dystrybuujemy do punktów sprzedaży do naszych sklepów w Zatorze i Makowie Podhalańskim.

W naszych punktach sprzedaży oferujemy szeroki wybór produktów blacharskich, w tym blachy na wymiar, gotowe standardowe arkusze blach w różnych rozmiarach i kolorach, akcesoria do blachy takie jak okucia blacharskie, wkręty farmerskie z podkładką aluminiową oraz wkręty typu torx, rynny plastikowe i metalowe, okna dachowe, włazy oraz wiele innych produktów. Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi służyć fachową pomocą i doradztwem przy doborze odpowiednich produktów do Twojego projektu.

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów w Rudzach, Zatorze i Makowie Podhalańskim, gdzie zapewniamy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego projektu. Nasi d

oświadczeni pracownicy chętnie udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wyboru, montażu i konserwacji produktów blacharskich.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i profesjonalną obsługę. W naszych sklepach znajdziesz nie tylko szeroki wybór produktów, ale także miłą atmosferę oraz pomoc w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojego projektu.