Rudze

Nasze główne zakłady produkcyjne, wraz z miejscem przygotowywania i cięcia blach, znajdują się na Rudzach. Nasze produkty dystrybuujemy do punktów sprzedaży do naszych sklepów w Zatorze i Makowie Podhalańskim.

W naszych punktach sprzedaży oferujemy szeroki wybór produktów blacharskich, w tym blachy na wymiar, gotowe standardowe arkusze blach w różnych rozmiarach i kolorach, akcesoria do blachy takie jak okucia blacharskie, wkręty farmerskie z podkładką aluminiową oraz wkręty typu torx, rynny plastikowe i metalowe, okna dachowe, włazy oraz wiele innych produktów. Nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi służyć fachową pomocą i doradztwem przy doborze odpowiednich produktów do Twojego projektu.

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów w Rudzach, Zatorze i Makowie Podhalańskim, gdzie zapewniamy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego projektu. Nasi d

oświadczeni pracownicy chętnie udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wyboru, montażu i konserwacji produktów blacharskich.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i profesjonalną obsługę. W naszych sklepach znajdziesz nie tylko szeroki wybór produktów, ale także miłą atmosferę oraz pomoc w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojego projektu.

Maków Podhalański

Posiadamy punkt sprzedaży naszych produktów w Makowie Podhalański. Można nabyć tam cały dostępny u nas asortyment czyli blacha na wymiar na zamówienie, standardowe arkusze blach, okucia blacharskie do trzech metrów, wkręty farmerskie z podkładka aluminiowa i wkręty typy torx, rynny plastikowe i metalowe, okna dachowe, włazy, akcesoria i inne.

Zator

Posiadamy skład z materiałami w Zatorze. Znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta (stara ciegielnia, tuż obok Orlenu na trasie Zator-Wadowice). Na składzie posiadamy jedna z niewielu w Polsce gietarek do okuć, które robią okucia blacharskie nawet do 6 metrów długości. Tutaj również można składać zamówienia na wszelkiego rodzaju blachy, jak również rzeczy potrzebne do dachu typu rynny, membrany dachowe, wkręty i wiele innych.