Blachy Dachówkowe

BLACHY
DACHÓWKOWE

Blachy Trapezowe

BLACHY
TRAPEZOWE

Obróbki Blacharskie

OBRÓBKI
BLACHARSKIE

previous arrow
next arrow

O FIRMIE

Działalność firmy rozpoczęliśmy jako firma rodzinna w latach dziewięćdziesiątych. Rozbudowaliśmy ją, sprowadziliśmy i zakupiliśmy nowe maszyny do produkcji trapezów oraz blachodachówki.

Obecnie na terenie Zatora i okolic jesteśmy jedynym producentem blachy na wymiar, w związku z tym wykonujemy zlecenia na blachę, przy dużych ilościach w terminach 2 – 3 dniowych. Wykonujemy także obróbki dekarskie do blach dachowych , gontów bitumicznych itp., które realizujemy w bardzo krótkich terminach (jeden – dwa dni robocze).

CZYTAJ WIĘCEJ

NASZE REALIZACJE

SKLEPY PARTNERSKIE

Maków Podhalański

Posiadamy punkt sprzedaży naszych produktów w Makowie Podhalański. Można nabyć tam cały dostępny u nas asortyment czyli blacha na wymiar na zamówienie, standardowe arkusze blach, okucia blacharskie do trzech metrów, wkręty farmerskie z podkładka aluminiowa i wkręty typy torx, rynny plastikowe i metalowe, okna dachowe, włazy, akcesoria i inne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zator

Posiadamy skład z materiałami w Zatorze. Znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta (stara ciegielnia, tuż obok Orlenu na trasie Zator-Wadowice). Na składzie posiadamy jedna z niewielu w Polsce gietarek do okuć, które robią okucia blacharskie nawet do 6 metrów długości. Tutaj również można składać zamówienia na wszelkiego rodzaju blachy, jak również rzeczy potrzebne do dachu typu rynny, membrany dachowe, wkręty i wiele innych.

CZYTAJ WIĘCEJ